Gurme

#gastroistanbul ile yeme-içme ve eğlenceye doyduk!

Bu yıl ilk kez düzenlenen, Türkiye’nin en kapsamlı yeme-içme ve eğlence festivali “Arçelik Gastro İstanbul“, 9-12 Mayıs’ta KüçükÇiftlik Park’taki etkinlik alanında sektör temsilcileri ile tüm yeme-içme ve eğlence meraklılarını biraraya getiriyor. fotoğraf 2Amaç İstanbul’un gastronomi alanında dünyanın önemli rotalarından biri olduğunu bir kez daha hatırlatmak. Bu özel etkinlikte Big Chefs, Da Maria, Lucca, Masa, NumNum, Sosa, Sunset, Vogue gibi birbirinden seçkin restoranların standlarında lezzet sunumlarının yanı sıra, başta Salih Saka, Yakuza, Doğuş, Doruk Can, Ufuk Akyıldız olmak üzere önemli DJlerin eşsiz performanslarıyla katılımcılar iyi müzik, yeme-içme ve eğlenceye doyuyor.

Özellikle kaçırılmaması gereken sunumların başında Arçelik Standı’nda Gülhan Kara ve Refika’nın her güne özel tarifleri ve katılımcılarla interaktif gerçekleştirdiği mutfak etkinlikleri geliyor. fotoğraf 1Dün Refika’nın Mucize Lezzetler seansında kolay pizza yapımı, Gülhan Kara’nın Tatlı Sohbetler seansında ise ev yapımı limonata ve meyveli waffle yapımı etkinliğindeydim ve gerek Tv gerek sosyal medya aracılığı ile yakından takip ettiğim bu iki özel lezzet ustasıyla tanışma şansım oldu. Arçelik Gastro İstanbul’u hala ziyaret edememiş olanlar için güzel haber, çabuk olun, etkinlik bu akşama kadar devam etmekte. 🙂

Bu gibi kapsamlı etkinliklerin sayısının artması dileğiyle…

#gastroistanbul ile yeme-içme ve eğlenceye doyduk!&rdquo için 2 yorum

  1. Quite an interesting blog. It’s a shame there aren’t any new entires. Which brings me to my question, why have you stopped? I know it could be a bit disappointing not getting a number of readers that you might expect. Nevertheless, I think you should carry on. It’s always nice to read the work of a well educated, agnostic Egyptian. So yeah, please carry on!

  2. That’s a clever answer to a tricky question

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: